Menu główne:

2015/16

Sport > Archiwum

Rejonowe IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Dnia 9 lutego 2016 r. w hali sportowej w Gródku n/Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W turnieju wystartowały najlepsze zawodniczki i zawodnicy z powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i miasta Nowy Sącz. Do zawodów zgłosiło się 19 zawodniczek i 21 zawodników z 28 szkół podstawowych. Uczestnicy grali systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, rozgrywając swoje mecze do trzech wygranych setów. Nasza uczennica Zuzanna Matusiewicz wspaniale się zaprezentowała, zajmując IV miejsce i tym samym zdobywając awans na zawody wojewódzkie.
Więcej informacji o turnieju wraz z galerią zdjęć znaleźć można na portalu

2016-02-09

Powiatowe IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym

17 listopada 2015 r. w Zespole Szkół nr 2 w Kamionce Wielkiej rozegrano Powiatowe IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt. Organizatorami byli Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego oraz Zespół Szkół nr 2 w Kamionce Wielkiej. Prawo gry w mistrzostwach powiatu miały uczennice szkół podstawowych wyłonione w zawodach międzygminnych (po 6 najlepszych zawodniczek z czterech finałów międzygminnych). Do zawodów zgłosiło się 18 zawodniczek z 13 szkół podstawowych. Zawodniczki grały systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, rozgrywając swoje mecze do 3 wygranych setów. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła nasza uczennica Zuzanna Matusiewicz!
Awans na zawody rejonowe, które rozegrają się w Gródku n/Dunajcem uzyskało sześć najlepszych zawodniczek w turnieju, w tym oczywiście też nasza Zuzia. Podczas zakończenia zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.
O tym ogromnym sukcesie naszej uczennicy przeczytać można też na portalu internetowym "Sądeczanin" - sadeczanin.info. Znajdują się tam również zdjęcia z zawodów.

2015-11-17

Gminne IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Dnia 7 listopada 2015 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców. Zawody rozegrały się na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Zagorzynie.
Do rywalizacji przystąpiło 30 zawodników i 22 zawodniczki.
Obowiązywał system gry do dwóch przegranych spotkań.
W kategorii dziewcząt Zuzanna Matusiewicz z kl. V zajęła I miejsce, natomiast w kategorii chłopców Piksa Karol z kl. III wywalczył III miejsce, Sebastian Szabla z kl. V – miejsce IV oraz Damian Mrówka z kl. III zajął VII miejsce.
Podczas uroczystego zakończenia zawodów najlepsza „szóstka” w swojej kategorii otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek dodatkowo została udekorowana medalami.
Do zawodów międzygminnych awansowała najlepsza szóstka zawodników z wyłączeniem uczniów klas III zgodnie z Regulaminem Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego – strona 18. pkt.7 w ramach IMS prawo startu mają uczniowie z rocznika 2003, 2004, 2005 oraz 2006 pod warunkiem, że
są uczniami klasy IV, dlatego w kategorii chłopców do kolejnego etapu przeszli zawodnicy z miejsc 1,2,4,5,6 i 8.
GRATULUJEMY naszym uczniom tak pięknych wyników!

2015-11-07

Rejonowe IMS w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dnia 11 lutego 2016 r. w
Zespole Szkół w Limanowej odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym szkół podstawowych. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, w składzie: Zuzanna Matusiewicz, Jowita Krzak oraz Kamila Wierzycka (rezerwowa) zdobyła I miejsce! Tym samym dziewczyny zdobyły awans do etapu wojewódzkiego. Nasze dziewczyny wróciły szczęśliwe z dyplomami, złotymi medalami oraz pucharem a my wszyscy jesteśmy niezwykle z nich dumni. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i serdecznie gratulujemy!

2016-02-11

Powiatowe IMS w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dnia 30 listopada 2015 r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym szkół podstawowych. W turnieju brały udział zespoły złożone z uczniów jednej szkoły podstawowej w kategorii dziewcząt i chłopców. Prawo gry miały szkoły, które zajęły 1 i 2 miejsca w zawodach międzygminnych.
Do zawodów zgłosiło się 5 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i 7 w kategorii chłopców.
Uczniowie grali systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, rozgrywając swoje mecze do 3 wygranych setów. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, w składzie: Zuzanna Matusiewicz, Jowita Krzak oraz Brygida Koszut (rezerwowa) zdobyła II miejsce. Dwie pierwsze drużyny kwalifikowały się do następnego etapu, tak więc nasze dziewczyny awansowały do etapu rejonowego. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i gorąco gratulujemy!
Więcej informacji wraz z galerią zdjęć można znaleźć na portalu internetowym "Sądeczanin" - sadeczanin.info - informacja 1 oraz sadeczanin.info - informacja 2.

2015-11-30

Gminne IMS w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dnia 21 listopada 2015 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Zawody rozegrały się na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Zagorzynie.
Do rywalizacji przystąpił
y 4 drużyny chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Obowiązywał system gry "każdy z każdym" do trzech wygranych setów. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, w składzie: Zuzanna Matusiewicz i Jowita Krzak oraz Brygida Koszut (rezerwowa) zdobyła I miejsce. GRATULUJEMY naszym dziewczynom!

2015-11-21

XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla powiatu nowosądeckiego

23 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół w Świniarsku odbył się XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który zgromadził blisko 80 uczestników z terenu powiatu nowosądeckiego. W kategorii dziewczęta ze szkół podstawowych nasza uczennica Zuzia Matusiewicz zajęła I miejsce! Gratulujemy!!!
Więcej informacji wraz z galerią zdjęć znaleźć można na portalu "Sądeczanin" - sadeczanin.info.