Relacje z zawodów w r. szk. 2018/2019 - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Idź do spisu treści

Menu główne:

Relacje z zawodów w r. szk. 2018/2019

Sport > Relacje

Na zakończenie roku szkolnego czas na podsumowania. Nasi sportowcy z rąk Pani Dyrektor i Pana Jana Mrówki - nauczyciela wychowania fizycznego otrzymali w dowód uznania medale. Szczególne wyróżnienie za sukcesy sportowe otrzymały uczennice kończące już naszą szkołę - Zuzanna Matusiewicz i Gabriela Gromala. Zuzanna Matusiewicz otrzymała ponadto Nagrodę Dyrektora za ogromne sukcesy sportowe i sukcesy w nauce. Natomiast Sportowcem Roku 2018/2019 został Karol Piksa. Ogromne gratulacje wszystkim naszym sportowcom!

Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasi Uczniowie Mistrzami Gminy!W dniu 24 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zagorzynie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 5 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców.  Znakomicie spisali się uczniowie naszej szkoły. Dziewczęta  w składzie: Julita Iwańska (kl. V), Oliwia Bodziony i Magdalena Piksa (kl. VI) zajęły  II miejsce, natomiast chłopcy: Karol Piksa, Damian Mrówka i Patryk Lasyk (kl. VI) okazali się bezkonkurencyjni zdobywając Mistrzostwo Gminy. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy reprezentować nas będą na etapie powiatowym. Uczennice i uczniów do zawodów przygotował nasz pan wuefista - Jan Mrówka.

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasi Uczniowie Mistrzami Powiatu!W dniu 10 grudnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych (kl. IV-VI) w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem. Chłopcy: Karol Piksa, Damian Mrówka i Patryk Lasyk (kl. VI) znów byli bezkonkurencyjni zdobywając Mistrzostwo Powiatu i kwalifikując sie tym samym do dalszego etapu. Znakomicie spisały sie również dziewczęta: Julita Iwańska (kl. V), Oliwia Bodziony i Magdalena Piksa (kl. VI), zajmując  III miejsce. Składamy gratulacje zarówno uczestnikom zawodów, jak i ich trenerowi - naszemu panu wuefiście Janowi Mrówka.Rejonowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasi Uczniowie Wicemistrzami Rejonu!

W dniu 29 stycznia 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej, odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Nasi zawodnicy (Karol Piksa, Damian Mrówka i Patryk Lasyk) zajęli drugie miejsce, zostając Wicemistrzami Rejonu (w zawodach tych startują mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i powiatu ziemskiego Nowy Sącz). Chłopcy reprezentować nas będą w zawodach wojewódzkich.  Gratulujemy chłopcom i naszemu panu wuefiście Janowi Mrówka.  


Wojewódzkie
Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 17 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej, odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Nasi zawodnicy (Karol Piksa, Damian Mrówka i Patryk Lasyk) zajęli piąte miejsce. Gratulujemy chłopcom i naszemu panu wuefiście Janowi Mrówka.  

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasze uczennice Mistrzyniami Gminy!

W dniu 10 listopada 2018 r. Szkole Podstawowej w Zagorzynie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 6 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców. Nasza młodzież spisała się znakomicie. Drużyna chłopców w składzie: Sebastian Szabla (kl. VIII), Albert Tatara i Tomasz Duda (kl. VII) zajęli 3 miejsce, natomiast dziewczęta: Zuzanna Matusiewicz i Gabriela Gromala (kl. VIII) zdobyły Mistrzostwo Gminy, kwalifikując się tym samym do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gratulacje dla naszych młodych sportowców i pana wuefisty Jana Mrówki.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasze uczennice Wicemistrzyniami Powiatu!


Po zdobyciu mistrzostwa gminy nasze uczennice Zuzanna Matusiewicz i Gabriela Gromala (kl. VIII) w dniu 21 listopada 2018 r. wystartowały w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Młodzieży Szkolnej (kl. VII-VIII szk. podst. i kl. III gimn.). Zawody te odbyły się w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem. Nasze dziewczyny znów odniosły sukces, zdobywając II miejsce i kwalifikując się tym samym do zawodów rejonowych (5 grudnia 2018 r. w Limanowej). Gratulacje dla naszych uczennic i pana Jana Mrówki - naszego wuefisty.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasze uczennice Wicemistrzyniami Rejonu!


Po zdobyciu wicemistrzostwa powiatu nasze uczennice Zuzanna Matusiewicz i Gabriela Gromala w dniu 5 grudnia 2018 roku wystartowały w mistrzostwach rejonu w drużynowym tenisie stołowym
(prawo startów w tych zawodach mają mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i powiatu ziemskiego Nowy Sącz). Zawody odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej. Dziewczyny zaprezentowały się rewelacyjnie i zdobyły II miejsce kwalifikując się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Limanowej. Gorące gratulacje dla wicemistrzyń i naszego pana wuefisty Jana Mrówki.
           

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

Nasze uczennice Zuzanna Matusiewicz i Gabriela Gromala w dniu 2 kwietnia 2019 roku wystartowały w mistrzostwach województwa w drużynowym tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej. Dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając IV miejsce. Gorące gratulacje dla naszych sportsmenek i naszego pana wuefisty Jana Mrówki.
           

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym


Nasi Uczniowie Mistrzami Gminy!


W dniu 5 stycznia 2019
r. w  Szkole Podstawowej w Zagorzynie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 27 zawodników i 22 zawodniczki. Podobnie jak przed rokiem nasi uczniowie zdominowali zawody i pewnie uzyskali kwalifikacje na etap powiatowy.  
Kolejność końcowa naszych uczennic:
Oliwia Bodziony
- II miejsce, Julita Iwańska - V miejsce, Magdalena Piksa - VII miejsce i Ewelina Faron - VIII miejsce.
Kolejność końcowa naszych uczniów:

Karol Piksa
- I miejsce, Patryk Lasyk - II miejsce i Damian Mrówka - III miejsce.
Pierwszych sześć zawodniczek i zawodników reprezentować będą gminę na etapie powiatowym. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Nasz uczeń wicemistrzem powiatu!


Zawody te, które odbyły się 10 stycznia 2019 r. Na Hali Sportowo-Widowiskowej w Łącku były szczególne, ponieważ nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny wraz z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Powiatu Nowosądeckiego był ich organizatorem.
Cele imprezy to popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, a także wyłonienie mistrzów powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców oraz reprezentacji na zawody rejonowe (6 najlepszych zawodniczek i zawodników).
Prawo gry w mistrzostwach powiatu mieli uczniowie szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) wyłonieni w zawodach międzygminnych (po 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z czterech finałów międzygminnych). Do zawodów zgłosiło się 19 zawodniczek z 12 szkół i 20 zawodników z 14 szkół podstawowych.
Nasze uczenice i nasi uczniowie znów pięknie się zaprezentowali. Końcowe wyniki dziewczynek wyglądają następująco: Oliwia Bodziony zajęła 3 miejsce i Magdalena Piksa - 15 miejsce. Końcowe wyniki chłopców przedstawiają się następująco: Karol Piksa zajął II miejsce, zostając wicemistrzem powiatu, Damian Mrówka - zajął 6 miejsce, natomiast Patryk Lasyk - 10 miejsce.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie na dalszym etapie. Serdeczne podziękowanie składamy również panu Janowi Mrówka za przygotowanie naszych sportowców do zawodów oraz za współudział w organizacji zawodów.

Więcej informacji o tych zawodach wraz z fotorelacją znaleźć można na stronie:
http://mos-nowosadeckie.pl/sprawozdania/indywidualny-tenis-stolowy-igrzyska-dzieci/.

Rejonowe Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym

W dniu 1 lutego 2019 r. odbyły się w Limanowej Rejonowe Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym. W igrzyskach tych wzięła udział jedna uczennica naszej szkoły - Oliwia Bodziony, która zajęła 9 miejsce oraz dwóch uczniów naszej szkoły - Karol Piksa, który zajął 4 miejsce, kwalifikując się tym samym do etapu wojewódzkiego i Damian Mrówka, który zajął 7 miejsce. Gratulujemy zarówno naszym sportowcom, jak i ich trenerowi - naszemu panu wuefiście Janowi Mrówka, a Karolowi życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym

W dniu 8 kwietnia 2019 r. odbyły się w Nowym Targu Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym. W igrzyskach tych wziął udział jeden uczeń naszej szkoły - Karol Piksa, plasując się na trzynastej pozycji. Gratulujemy Karolowi i naszemu panu wuefiście Janowi Mrówka.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Nasza uczennica Mistrzem Gminy
Nasz uczeń Wicemistrzem Gminy

2 lutego 2019 r. odbyły się w Zagorzynie Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły 22 zawodniczki, a w kategorii chłopców przystąpiło 26 zawodników. Obowiązywał system rozgrywek „do dwóch” przegranych spotkań. Awans do etapu międzygminnego wywalczyło 6 najlepszych zawodniczek/zawodników. Wśród nich są nasze uczennice: Zuzanna Matusiewicz, która zajęła I miejsce i Gabriela Gromala, która zajęła 4 miejsce oraz nasi uczniowe: Sebastian Szabla, który zajął 2 miejsce i Albert Tatara, który zajął 4 miejsce. Pozostali nasi sportowcy również zajęli wysokie miejsca: Joanna Błaszczyk -11 miejsce, Kacper Pogwizd - 8 miejsce i Kacper Hejmej - 13 miejsce. Gratulujemy! Dziękujemy również panu Janowi Mrówka - nauczycielowi wychowania fizycznego za przygotowanie uczniów do zawodów.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku zorganizował Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym, które odbyły się 6 lutego 2019 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku. Wielki sukces odniosła Zuzanna Matusiewicz, zajmując III miejsce i kwalifikując się tym samym do etapu rejonowego. Pozostali uczniowie zajęli wysokie miejsca: Sebastian Szabla - 12 i Gabriela Gomala - 16 miejsce. Gratulujemy! Dziękujemy również panu Janowi Mrówka - nauczycielowi wychowania fizycznego za przygotowanie zawodów.


Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym

W dniu 7 marca 2019 r. Zuzanna Matusiewicz wystartowała w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym, które odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej. Zuzanna znów odniosła wielki sukces, zajmując III miejsce i kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy Zuzannie i trzymamy kciuki za powodzenie na dalszym etapie, gratulujemy również panu Janowi Mrówce - naszemu panu wuefiście.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym

W dniu 5 kwietnia 2019 r. Zuzanna Matusiewicz wzięła udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym, które odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej. Zuzanna zakończyła rozgrywki na 13 pozycji. Gratulujemy Zuzannie i gratulujemy również panu Janowi Mrówce - naszemu panu wuefiście.

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach


W dniu 20 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Łącku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach.  Do rywalizacji o mistrzostwo powiatu w Igrzyskach Dzieci przystąpiło 80 zawodników, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 58 zawodników. Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów. Bardzo dobrze zakończyła rywalizację Gabriela Błaszczyk, która zajęła czwarte miejsce wśród dziewcząt z klas IV-VI. Pozostali uczniowie również wykazali się dużymi umiejętnościami gry w  szachy: Artur Błaszczyk, Stanisław Mikulec, Filip Jarek (kl. V), Damian Mrówka (kl. VI), Piotr Łażeński i Sebastian Szabla (kl. VIII).
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w rozgrywkach i uzyskanych wyników oraz serdecznie dziękujemy panu Janowi Mrówka za przygotowanie uczniów do igrzysk.

Gminne Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej

Gminne Igrzyska Dzieci w Halowej Pice ożnej odbyły sie w Łacku - 06.10.2018 r. dla chłopców i 20.10.2018 r. dla dziewcząt. Z naszej szkoły zarówno drużyna chłopców (Damian Mrówka, Karol Piksa, Bartłomiej Stachoń, Artur Błaszczyk, Oskar Juras, Jakub Mikulec, Stanisław Mikulec, Jakub Zagórowski, Patryk Bochniarz, Artur Faron, Jakub Potoniec, Jakub Tatara), jak i drużyna dziewcząt (Gabriela Błaszczyk, Oliwia Bodziony, Magdalena Piksa, Renata Walasik, Karolina Wierzycka, Emilia Górska, Julita Iwańska, Dominika Podobińska, Natalia Żarnowiecka, Ewelina Faron) zajęła V miejsce. Do zawodów uczniów przygotował pan Jan Mrówka - nauczyciel wychowania fizycznego.

 


 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego