Relacje z zawodów w r. szk. 2019/2020 - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Menu główne:

Relacje z zawodów w r. szk. 2019/2020

Sport > Relacje

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym

W dniu 11 stycznia 2020 r. w Zagorzynie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Nasze uczennice i nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo ładnie. W kategorii dziewcząt Julita Iwańska zajęła IV miejsce, Ewelina Faron - V miejsce oraz Nikola Bodziony - 9 miejsce. Julitka i Ewelinka zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Trzymamy kciuki za powodzenie w następnym etapie. W kategorii chłopców natomiast Jakub Tatara zajął VII miejsce, a Sebastian Walasik - IX miejsce. Gratulujemy zawodnikom i naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego - panu Janowi Mrówka.

Powiatowe Igrzyska Dzieci
w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 16 stycznia 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku.
Do rywalizacji o mistrzostwo powiatu przystąpiło 17 zawodniczek z 12 szkół i 21 zawodników z 13 szkół podstawowych. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowały dwie zawodniczki: Julita Iwańska i Ewelina Faron. Dziewczęta dobrą grą potwierdziły, że zaliczają się do najlepszych tenisistek w powiecie nowosądeckim. Julita zajęła szóste miejsce, co dało jej awans na zawody rejonowe, Ewelina ostatecznie zakończyła turniej na miejscu od 9 do 12.
Gratulujemy naszym zawodniczkom, a Julicie życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.
Gratulujemy również panu Janowi Mrówka sprawnej współorganizacji zawodów oraz dobrego przygotowania uczennic do zawodów.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Nasz uczeń mistrzem gminy!

W dniu 21 stycznia 2020 r. w Zagorzynie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Nasze uczennice i nasi uczniowie zaprezentowali grę na bardzo wysokim poziomie. Z chłopców Karol Piksa okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce. Na podium stanął również Damian Mrówka, zajmując III miejsce. Patryk Lasyk zajął IX miejsce. Z dziewcząt na podium stanęła Oliwia Bodziony, zajmując II miejsce. Magdalena Piksa zajęła IV miejsce. Gabriela Błaszczyk uplasowała sie na VI pozycji.
Karol Piksa i Damian Mrówka oraz Oliwia Bodziony, Magdalena Piksa i Gabriela Błaszczyk zakwalifikowali się do etapu powiatowego. Życzymy powodzenia w nastepnym etapie. Gratulujemy naszym sportowcom i panu Janowi Mrówce - nauczycielowi wychowania fizycznego.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Nasz uczeń mistrzem powiatu!

W dniu 23 stycznia 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego oraz po raz kolejny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku.
Do rywalizacji o mistrzostwo powiatu przystąpiło 17 zawodniczek z 9 szkół i 19 zawodników z 14 szkół. Znakomicie spisali się uczniowie naszej szkoły
- Karol Piksa zajął pierwsze miejsce, a Damian Mrówka był czwarty. Tym samym chłopcy zakwalifikowali się do zawodów rejonowych. W kategorii dziewcząt bardzo dobrze spisała się Magdalena Piksa, która zajmując szóste miejsce również uzyskała kwalifikację do zawodów rejonowych. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się pozostałe zawodniczki - Oliwia Bodziony oraz Gabriela Błaszczyk zajęły miejsca od 9-12.
Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.
Gratulujemy również panu Janowi Mrowka - naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego sprawnej organizacji zawodów oraz bardzo dobrego przygotowania uczniów do zawodów.

Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 23 listopada 2019 r. w Zagorzynie odbyły sie Gminne Igrzyska Dzieci w Druzynowym Tenisie Stołowym. Nasze drużyny - dziewcząt (w składzie: Julita Iwańska, Ewelina Faron i Nikola Bodziony) oraz chłopców (Wiktor Klag, Oskar Madziar, Sebastian Walasik) wywalczyły IV miejsce. Gratulujemy uczniom i dziękujemy panu Janowi Mrówka - naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym
Nasi Uczniowie Mistrzami Gminy!

W dniu 16 listopada 2019 w  Szkole Podstawowej w Zagorzynie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 5 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców.  Znakomicie spisali się uczniowie naszej szkoły. Dziewczęta  w składzie: Oliwia Bodziony, Magdalena Piksa i Gabriela Błaszczyk zajęły  II miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Karol Piksa i Damian Mrówka okazali się bezkonkurencyjni zdobywając Mistrzostwo Gminy. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy reprezentować będą gminę Łącko na etapie powiatowym.

Powiatowe
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym
Nasi Uczniowie Mistrzami Powiatu!

W dniu 21 listopada 2019 w  Hali Widowiskowo–Sportowej w Łącku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o mistrzostwo powiatu przystąpiło 6 drużyn dziewcząt i 7 drużyn chłopców. Nasza chłopcy w składzie: Karol Piksa, Damian Mrówka i Patryk Lasyk po raz kolejny pokazali, że w tenisie stołowym są nie do pokonania - trzeci raz z rzędu zostali Mistrzami Powiatu. Dziewczęta  natomiast, w składzie: Oliwia Bodziony, Magdalena Piksa i Gabriela Błaszczyk zajęły wysokie III miejsce. Współorganizatorem tych zawodów była nasza szkoła, wspólnie z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Powiatu Nowosądeckiego.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 12 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Limanowej  odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o mistrzostwo rejonu przystąpiło 7 drużyn dziewcząt i 7 drużyn chłopców, w tym drużyna z naszej szkoły w składzie: Karol Piksa, Damian Mrówka i Patryk Lasyk. Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce, po raz kolejny pokazując się z bardzo dobrej strony.
Gorąco gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom sukcesów Drużynowym Tenisie Stołowym
oraz dziękujemy ich trenerowi - panu Janowi Mrówka - nauczycielowi wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Szachach Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Średnich

W dniu 19 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Szachach. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny  Ośrodek  Sportowy  Powiatu  Nowosądeckiego.
W turnieju wystąpiło 167 zawodników, wśród nich nasi uczniowie: Gabriela Błaszczyk i Damian Mrówka w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz Artur Błaszczyk, Wiktor Klag  Stanisław Mikulec, Filip Jarek i Kacper Szabla w Igrzyskach Dzieci. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze: Gabriela Błaszczyk zajęła 4 miejsce, Wiktor Klag 8 miejsce, Damian Mrówka 12 miejsce, najmłodszy Kacper Szabla z pierwszej klasy zajął 46 miejsce wyprzedzając 22 zawodników. Drużynowo Igrzyska Młodzieży Szkolnej skończyliśmy na 6 miejscu w powiecie. Gratulacje dla młodych szachistów i pana Jana Mrówki, który przygotował uczniów do zawodów.

Feryjny Turniej Szachowo-Warcabowy
o Puchar Pani Dyrektor
Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Potoku

Podczas pierwszego tygodnia ferii, w dniu 28 stycznia w naszej szkole odbył się Feryjny Turniej Szachowo-Warcabowy o Puchar Pani Dyrektor. W turnieju wystartowało 9 uczniów, którzy rywalizowali w rozgrywkach szachowych oraz warcabowych. Turniej był okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego podczas ferii zimowych.
W klasyfikacji szachistów najlepszy okazał się Artur Błaszczyk wyprzedzając Damiana Mrówkę i Wiktora Klaga. Natomiast konkurs warcabowy wygrała Gabriela Błaszczyk przed Damianem Mrówką i Krzysztofem Aleksandrem.
Podsumowanie turnieju nastąpiło po zakończeniu ferii zimowych, na uroczystym apelu. Zwycięzcy z rąk Pani Dyrektor odebrali puchary, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami.

Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Halowej

W dniu 5 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się zawody gminne w piłce halowej. W zawodach mogli uczestniczyć uczniowie klas IV-VI. Nasi zawodnicy trafili do grupy z SP Kicznia i SP Kadcza. Uplasowalismy sie na 5 pozycji. Gratulacje dla zawodników za udział i podjęcie walki w rozgrywanych spotkaniach. Dziękujemy również panu Janowi Mrówce naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego.

Gminne
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej

W dniu 12 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się zawody gminne w piłce halowej. Tym razem w zawodach mogli uczestniczyć uczniowie klas VII-VIII. Nasi uczniowie trafili do grupy z SP Zabrzeż, SP Szczereż i SP Jazowsko. Zajęliśmy 5 miejsce. Gratulacje dla zawodników za udział i podjęcie walki w rozgrywanych spotkaniach oraz podziękowania dla pana wuefisty Jana Mrówka.