Relacje z zawodów w r. szk. 2021/2022 - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Menu główne:

Relacje z zawodów w r. szk. 2021/2022

Sport > Relacje

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 3 grudnia 2021 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Łącku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym. Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 5 drużyn dziewcząt i 4 drużyny chłopców.  Bardzo dobrze spisali się uczniowie i uczennice naszej szkoły. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli trzecie miejsce. Dziewczęta grały w składzie: Julita Iwańska, Izabela Mrówka i Dominika Podobińska, chłopcy - w składzie: Wiktor Klag, Oskar Madziar i Patryk Górliński. Przygotowywali się oni do zawodów pod kierunkiem pana Jana Mrówki.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 3 grudnia 2021 r. w  Hali Sportowo-Widowiskowej w Łącku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego. Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 24 dziewcząt i 31 chłopców.  Znakomicie spisali się uczennice i uczniowie naszej szkoły.  W kategorii dziewcząt Maria Piksa z klasy trzeciej zajęła pierwsze miejsce pokonując wszystkie rywalki, bardzo dobrze zaprezentowała się również jej koleżanka z klasy Emilia Cedzidło, która ostatecznie zajęła szóste miejsce. Obydwie zawodniczki zakwalifikowały się do etapu powiatowego. W kategorii chłopców wysokie szóste miejsce zajął Krzysztof Aleksander z klasy piątej , a ósme - Kacper Ruman z klasy czwartej. Krzyś zakwalifikował się do etapu powiatowego, natomiast Kacper jest zawodnikiem rezerwowym. Pozostali zawodnicy również zaprezentowali wysoki poziom godnie reprezentując naszą szkołę. W zawodach wystąpili: dziewczyny - Maria Piksa, Emilia Cedzidło, Julia Mikulec, Zofia Mikulec, Gabriela Stachoń, Kinga Wierzycka oraz chłopcy - Kacper Szabla, Marcin Błaszczyk, Kacper Ruman, Nikodem Zagórowski,  Krzysztof Aleksander i Igor Koszut.
Nasi uczniowie trenowali pod kierunkiem pani Marty Cedzidło oraz pana Jana Mrówka.

Powiatowy Turniej Szachowy

W dniu 16 listopada 2021 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Łącku odbył się Powiatowy Turniej Szachowy.  Do rywalizacji o mistrzostwo powiatu z naszej szkoły przystąpiło 4 zawodników w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Wiktor Klag, Artur Błaszczyk, Filip Jarek, Stanisław Mikulec i 2 zawodników w kategorii Igrzyska Dzieci: Krzysztof Aleksander, Kacper Szabla. Wśród prawie 150 zawodników nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Najlepszy wynik uzyskał Wiktor Klag, który zajął 6 miejsce. Pozostali sklasyfikowani zostali na początku drugiej dziesiątki. Uczniów do zawodów przygotował pan Jan Mrówka.