- Zespół Szkolno-Przedszkolny

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zdalne nauczanie

Moi Drodzy. W zakładce E-lekcje jest link do Dysku Google, na którym znajdziecie materiały do zdalnej nauki pod kierunkiem Waszych nauczycieli.
Nauczyciele porozumiewają się z Wami mailowo i telefonicznie.
Zapraszają Was również do ClassroomGoogle, platformy e-learningowej ZOOM lub komunikują się poprzez aplikację Discord. Na podany przez Was adres mail, wysyłane jest zaproszenie. Dołącz do zajęć.

Obecnie jeszcze wiecej korzystacie z Internetu. Pamiętajcie o bezpieczeństwie w sieci. Zapraszam do odwiedzenia naszej zakładki Dziecko w Sieci, tam znajdziecie wiele przydatnych linków.


Przydatne strony do zdalnej nauki:


Polecamy portal epodreczniki.pl -
https://epodreczniki.pl/, na którym znajdziecie darmowe multimedialne podręczniki.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało portal "Zdalne lekcje"
https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczęły emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Więcej na ten temat, wraz z ofertą na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów do klasy 8. Codziennie około 9.00 nowe zadania a o 15.00 rozwiązania. Prosimy Ósmoklasistów o korzystamie z tych materiałów -
https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/

Ministerstwo Edukacji Narodowej poleca ponadto wiele ciekawych stron, które znajdziecie pod tym linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna.

Ponadto polecamy:
https://www.matzoo.pl/
https://szaloneliczby.pl/
https://learningapps.org/

https://wolnelektury.pl/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego