NASZE SUKCESY W KONKURSACH WIEDZY I KONKURSACH ARTYSTYCZNYCH - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Idź do spisu treści

Menu główne:

NASZE SUKCESY W KONKURSACH WIEDZY I KONKURSACH ARTYSTYCZNYCH

Konkursy wiedzy i artystyczne

Wykaz sukcesów naszych uczniów i przedszkolaków w konkursach wiedzy oraz w konkursach artystycznych na szczeblu ponadszkolnym i ponadprzedszkolnym osiągniętych od r. 2012/2013



 
 
GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!!



Sukcesy w konkursach wiedzy

W roku szkolnym 2016/ 2017:

  • OLGA STACHOŃ (kl. III) zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym "I Ty mozesz zostać mistrzem ortografii" zorganizowanym przez SP w Szczereżu

  • TOMASZ DUDA (kl. V) zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Łącko "Gmina Łącko - poznajmy ją bliżej" pod patronatem Wójta Gminy Łącko zorganizowanym przez Szkołą Podstawową w Maszkowicach.


W roku szkolnym 2015/ 2016:

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. VI) zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" w kat. Beniamin 2 zorganizowanym przezTowarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. VI) zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego oraz Małopolskiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty.

 
W roku szkolnym 2014/ 2015:

  • SEBASTIAN SZABLA (kl. IV) został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" w kat. Maluch 2 zorganizowanym przezTowarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

  • w Ogólnopolskim Konkursie "Eko-Planeta" najlepsze wyniki w szkole osiągnęli - w kat. "Adept" KAMILA PIKSA (kl. VI), zaś w kat. "Maluch" TOMASZ DUDA (kl. III), ponadto w kat. "Adept" wyróżnieni zostali: WIKTORIA KLAG (kl. VI) oraz MACIEJ TOMCZYK (kl. VI)

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. V) zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego zorganizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty.


W roku szkolnym 2013/ 2014
:

  • IGOR KLAG (kl. IV) zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" w kat. Maluch 2 zorganizowanym przezTowarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

  • w Ogólnopolskim Konkursie "Eko-Planeta" najlepsze wyniki w szkole osiągnęli - w kat. "Adept" BARTOMIEJ MIKULEC, zaś w kat. "Maluch" IGOR KLAG i BARTOSZ MADZIAR

  • JAKUB ZAGÓROWSKI i PAWEŁ MADZIAR (przedszkole) zajęli III miejsce w Gminnym Konkursie "Bezpieczny przedszkolak" pod patronatem Janusza Klaga - Wójta Gminy Łącko - zorganizowanym przez GOK w Łącku i Przedszkole Samorządowe w Jazowsku.


W roku szkolnym 2012/ 2013:

  • w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" w kat. "Maluch" wynik bardzo dobry osiągnęła WIKTORIA KLAG (kl. IV) oraz BARTOSZ MADZIAR (kl. III) i MACIEJ TOMCZYK (kl. IV) zostali wyróżnieni, natomiast w kat. "Adept" wynik bardzo dobry uzyskał STANISŁAW DZIEDZIC (kl. VI)

  • IGOR KLAG (kl. III) zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "I Ty możesz zostać mistrzem ortografii" dla uczniów klas III zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Szczereżu.


GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!!


Sukcesy w konkursach artystycznych

W roku szkolnym 2016/ 2017:

  • w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Czarny Potok 700 lat temu" zorganizowanym przez naszą szkołę nasi uczniowie zostali wyróznienie: PAWEŁ MADZIAR (kl. III) w kat. kl. I-III oraz TOMASZ DUDA (kl. V) w kat. kl. IV-VI

  • w Międzyszkolnym Konkursie "Tak będą ubierać się mieszkańcy Czarnego Potoku za 100 lat" zorganizowanym przez naszą szkołę WIKTORIA ISKRA (przedszkole) zajęła I miejsce w kat. dzieci przedszkolnych, natomiast PATRYCJA BŁASZCZYK (kl. I) zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas I-III

  • w Gminnym Konkursie "Najpiękniejsze jajko wielkanocne" zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne "SMERFIKI" w Czerńcu III miejsce zajęła LENA IWAŃSKA w kat 2,5-3 lata, wyróżniony został KACPER SZABLA w kat. 4 lata oraz III miejsce zajął MARCIN BŁASZCZYK w kat. 5-6 lat

  • ogromne sukcesy odnieśli nasi przedszkolacy w w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wiosna, ach to ty" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Łącku - w kat. 5-6 lat I miejsce zajęła ROKSANA PLATA oraz wyróżniona została WIKTORIA ISKRA, natomiast w kat. 3-4 lata wyróżnieni zostali PIOTR POTONIEC i KACPER SZABLA

  • PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. VI) zdobył I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych zorganizowanym przez GOK w Łącku (w kat. kl. IV-VI SP), tym samym będzie reprezentował Gminę Łącko podczas Festiwalu Folkloru Polskiego 51. „Sabałowych Bajań”, które odbędą się w Bukowinie Tatrzańskiej

  • GABRIELA BŁASZCZYK otrzymała wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Grających na Keyboardzie pod patronatem Starosty Nowosądeckiego zorganizowanym przez PMDK w Starym Sączu

  • ogromne sukcesy odnieśli nasi uczniowie w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów zorganizowanym przez PMDK w Starym Sączu pod patronatem Starosty Nowosądeckiego: w kategorii gitara klasyczna - I-II kategoria wiekowa KACPER HEJMEJ (kl. V) zajął I miejsce oraz TOMASZ DUDA (kl. V) zajął III miejsce

  • ogromny sukces odniosła DOMINIKA PODOBIŃSKA (kl. III), zdobywając I miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Młodych Wokalistów Gminy Łącko  i w XXII Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów (w eliminacjach rejonowych) zorganizowanym przez PMDK w Starym Sączu pod patronatem Starosty Nowosądeckiego i przez GOK w Łącku oraz zdobywając III miejsce w XXII Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów - w finale powiatowym, zorganizowanym przez PMDK w Starym Sączu pod patronatem Starosty Nowosądeckiego

  • duże sukcesy odnieśli nasi uczniowie w Gminnym Konkursie Plastyczno-Literackim nt. Beskidów Zachodnich "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym ... Idźmy tam, idźmy licznie" zorganizowanym przez SP w Obidzy: w kat. kl. IV-VI - w konkursie literackim TOMASZ DUDA (kl. V) zajął II miejsce, natomiast w kat. kl. I-III - w konkursie plastycznym JULITA IWAŃSKA (kl. III) została wyróżniona

  • WIKTOR KLAG (kl. III) zajął II miejsce w Gminnym Konkursie dla klas 1-3 "Piękne czytanie polskich legend" zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zagorzynie

  • PATRYK LASYK (kl. IV) został wyróżniony w Międzyszkolnym Konkursie Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych zorganizowanym przez GOK w Łącku w kategorii stroików świątecznych

  • JULITA IWAŃSKA (kl. III) zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Zabrzeży

  • nasi przedszkolacy odnieśli sukcesy w Gminnym Konkursie na Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Przedszkole w Jazowsku - PIOTR POTONIEC zajął II miejsce w kategorii dzieci młodszych, natomiast ROKSANA PLATA zajęła III miejsce w kategorii dzieci starszych

  • PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. VI) zajął II miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie... - Gmina Łącko w obiektywie" zorganizowanym przez GOK w Łącku w kat.I - SP do kl. VI

  • DOMINIKA PODOBIŃSKA (kl. III) zajęła I miejsce podczas Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej "Póki Polska żyje w nas..." zorganizowanego przez GOK w Łącku

  • KACPER HEJMEJ (kl. V), jako uczeń Szkoły Muzycznej I stopnia w Łącku, zdobył nagrody I stopnia w: XI Konkursie Młodych Gitarzystów, który odbył się w Kolbuszowej oraz w I Zimowym Przeglądzie Gitarowym w Bobowej

  • TOMASZ DUDA (kl. V), jako uczeń Szkoły Muzycznej I stopnia w Łącku, zdobył nagrodę I stopnia w I Zimowym Przeglądzie Gitarowym w Bobowej.


W roku szkolnym 2015/ 2016:

  • PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. V) zdobył I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych zorganizowanym przez GOK w Łącku (w kat. kl. IV-VI SP), tym samym reprezentował Gminę Łącko podczas Festiwalu Folkloru Polskiego 50. Jubileuszowych „Sabałowych Bajań” w Bukowinie Tatrzańskiej, zdobywając na tej prestiżowej imprezie wyróżnienie

  • ogromne sukcesy odnieśli nasi uczniowie w Międzyszkolnym Konkursie Palm i Pisanek Wielkanocnych zorganizowanym przez GOK w Łącku: w kat. palmy DOMINIK TOKARCZYK (kl. II) zajął III miejsce oraz w kat. pisanki współczesne JUSTYNA POSTROŻNY (kl. I) zajęła III miejsce, natomiast PATRYK GÓRLIŃSKI (kl. I) i EMILIA GÓRSKA (kl. II) zostali wyróżnieni

  • JACEK SKONIECZNY (kl. III) zajął I miejsce w Konkursie Stroików Świątecznych, natomiast KAROL PIKSA (kl. III) i TOMASZ DUDA (kl. IV) zajęli III miejsce ex aequo w Konkursie Pająków Świątecznych - konkursy te zorganizował GOK w Łącku

  • ANNA MIKULEC (kl. IV) zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Szopek Betlejemskich zorganizowanym przez ZS-P w Kadczy oraz GOK w Łącku

  • KRZYSZTOF ALEKSANDER (przedszkole) i TOMASZ DUDA (kl. IV) zostali wyróżnieni w kat. dzieci do lat 13 w Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie ... Gmina Łącko w obiektywie" zorganizowanym przez GOK w Łącku .


W roku szkolnym 2014/ 2015:

  • w Międzyprzedszkolnym Konkursie "Eko-Moda" zorganizowanym przez nasze przedszkole I miejsce zajął IGOR KOSZUT (przedszkole) w kat. 3-4-latków, II miejsce zajęła EMILIA POTONIEC (przedszkole) w kat. 5-6-latków

  • ogromny sukces odnieśliśmy w konkursie "Zabawka ekologiczna z surowców wtórnych" dla przedszkoli i klas I-III zorganizowanym w ramach VIII Festiwalu Nauki przez PWSZ w Nowym Sączu - KINGA BOCHNIARZ (kl. I) zajęła II miejsce za zabawkę "Bocian" w kat. kl. I-III, natomiast MICHAŁ KULAK, EMILIA POTONIEC i ZUZANNA POTONIEC (przedszkole) zajęli III miejsce za zabawkę "Auto" w kat. przedszkola

  • ogromny sukces odnieśli nasi uczniowie w konkursie "Mój obrazek z komputera" dla kl. I-III zorganizowanym w ramach VIII Festiwalu Nauki przez PWSZ w Nowym Sączu - TOMASZ DUDA (kl. III) zajął II miejsce za grafikę "Mapa fizyczna świata", STANISŁAW MIKULEC (kl. I) zajął III miejsce za grafikę "Planety Układu Słonecznego", osiem prac: ARTURA BŁASZCZYKA, JULITY IWAŃSKIEJ (kl. I), GABRIELI BŁASZCZYK, EMILII MIKULEC, DAMIANA MRÓWKA, BARTŁOMIEJA STACHONIA (kl. II), KACPRA HEJMEJA i ANNY MIKULEC (kl. III) zostało wyróżnionych

  • IGOR KOSZUT i WIKTORIA IWAŃSKA (przedszkole) zostali wyróżnieni w Międzyprzedszkolnym Konkursie Techniczno-Plastycznym dla Przedszkoli Gminy Łącko "Śmieciowe cudaki-dziwaki" zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Łącku

  • nasi uczniowie odnieśli sukces, zdobywając III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Palm i Pisanek zorganizowanym przez GOK w Łącku - KAMILA PIKSA (kl. VI) w kat. palmy, natomiast TOMASZ DUDA (kl. III) w kat. pisanki

  • ALBERT TATARA (kl. III) został wyróżniony w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wyprawa w nieznane" zorganizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu przy współudziale Powiatu Nowosądeckiego

  • WERONIKA POTONIEC (kl. VI) zajęła I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez naszą szkołę, natomiast JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. V) została wyróżniona

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. V) jako reprezentantka Sądeckiego Ogniska Muzycznego została wyróżniona podczas XXVI Konfrontacji Talentów Muzycznych w Krynicy-Zdroju

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. V) została wyróżniona w XIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Grających na Keyboardzie pod patronatem Starosty Nowosądeckiego zorganizowanym przez PMDK w Starym Sączu

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. V) zajęła III miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Młodych Instrumentalistów zorganizowanym przez GOK w Łącku

  • PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. IV) zajął III miejsce w Konkursie Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych w kat II (kl. IV-VI) zorganizowanym przez GOK w Łącku

  • nasza Grupa Kolędnicza "Herody" w składzie: WIKTOR HEJMEJ, IGOR KLAG, BARTOSZ MADZIAR (kl. V), PATRYK CYCOŃ, PIOTR ŁAŻEŃSKI, KACPER POGWIZD, MATEUSZ STACHOŃ i SEBASTIAN SZABLA (kl. IV) zajęła III miejsce w XXV Gminnym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych zorganizowanym przez GOK w Łącku

  • ANNA MIKULEC (kl. III) została wyróżniona w Międzyszkolnym Konkursie Kartek Świątecznych dla uczniów kl. I-III zorganizowanym przez SP w Zabrzeży

  • WIKTORIA KLAG (kl. VI) została wyróżniona w Międzyszkolnym Konkursie Szopek Betlejemskich zorganizowanym przez ZS-P w Kadczy oraz GOK w Łącku

  • TOMASZ DUDA (kl. III) zajął III miejsce w zorganizowanym przez GOK w Łącku Międzyszkolnym Konkursie Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych w kat. pająki, natomiast PATRYK LASYK został wyróżniony w kat. stroiki

  • TOMASZ DUDA (kl. III) zajął III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Żyj zdrowo - jedz kolorowo" zorganizowanym przez SP w Maszkowicach

  • w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" zorganizowanym przez GOK w Łącku WIKTORIA KLAG (kl. VI) zajęła I miejsce w kat. II (kl. IV-VI)

  • w Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie ... Gmina Łącko w obiektywie" zorganizowanym przez GOK w Łącku MARCIN ŁAŻEŃSKI (kl. VI) za zdjęcie "Widok na Łącko" zajął III miejsce w kat. do lat 13

  • w Gminnym Konkursie Plastycznym "Dary Jesieni" zorganizowanym przez Przedszkole w Jazowsku dla dzieci przedszkolnych z gminy Łącko nasi przedszkolacy odnieśli ogromne sukcesy: JAKUB POTONIEC zajął II miejsce w kat 5-6-latków, natomiast MARCIN BŁASZCZYK III miejsce w kat. 3-4-latków.


W roku szkolnym 2013/ 2014
:

  • WIKTORIA KLAG (kl. V) zajęła II miejsce a JOWITA KRZAK (kl. IV) - III miejsce w konkursie plastycznym "MÓWIĘ NIE!", promującym zdrowy styl życia wolny od nałogów, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Amatorski Ruch Artystyczny Ziemi Łąckiej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łącku

  • nasi uczniowie odnieśli ogromne sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Palm i Pisanek zorganizowanym przez GOK w Łącku - II miejsce zajęła ZUZANNA MATUSIEWICZ (kl. III) w kategorii pisanki tradycyjne, II miejsce zajął WIKTOR HEJMEJ (kl. IV) w kategorii pisanki współczesne, III miejsce zajęła KAMILA PIKSA (kl. V) w kategorii palmy

  • JULITA IWAŃSKA (przedszkole) zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ulubiona postać z polskiej poezji dziecięcej" zorganizowanym przez ZSG SP w Łącku i Samorządowe Przedszkole w Łącku

  • WIKTOR KLAG (przedszkole) został wyróżniony w Gminnym Konkursie "Najśwarniejszy Przedszkolak Gminy Łącko" pod patronatem Pana Janusza Klaga - Wójta Gminy Łącko - zorganizowanym przez SP w Obidzy

  • AMELIA KOSZUT (przedszkole) zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Pierwsze oznaki Wiosny" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Słowiczek" w Jazowsku

  • PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. III) został wyróżniony w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Spotkanie z Tuwimem" dla klas I-III zorganizowanym przez SP w Zagorzynie

  • WERONIKA POTONIEC (kl. V) zajęła III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla kl. IV-VI zorganizowanym przez naszą szkołę

  • PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. III) zdobył II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych zorganizowanym przez GOK w Łącku (w kat. kl. I-III SP)

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. IV) zdobyła II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Młodych Instrumentalistów (w kat. II: kl. IV-VI SP) zorganizowanym przez GOK w Łącku

  • nasza Grupa Kolędnicza "Herody" w składzie: IGOR KLAG (kl. IV), DOMINIK KLAG, KRYSTIAN LASYK, KRYSTIAN LEŚNIAK, MARCIN ŁAŻEŃSKI, ŁUKASZ SZABLA i MACIEJ TOMCZYK (kl. V) zajęła III miejsce w XXIV Gminnym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych zorganizowanym przez GOK w Łącku

  • nasi uczniowie odnieśli ogromne sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych zorganizowanym przez GOK w Łącku: KAMILA PIKSA (kl. V) zdobyła I miejsce w kat. pająki, natomiast JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. IV) - III miejsce w kat. stroiki

  • WERONIKA POTONIEC (kl. V) została wyróżniona w Konkursie Szopek Betlejemskich zorganizowanych przez GOK w Łącku i ZS-P w Kadczy

  • ARTUR UKLEJA (przedszkole) został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świąteczna bombka" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Słowiczek" w Jazowsku dla dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

  • JOANNA BŁASZCZYK (kl. III) zajęła II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kartek Świątecznych dla uczniów klas I-III

  • nasi przedszkolacy odnieśli sukcesy w Międzyprzedszkolnym Konkursie "Jesienne cudaki" zorganizowanym przez nasze przedszkole - IGOR KOSZUT zajął I miejsce w grupie młodszych dzieci, OLGA STACHOŃ zajęła II miejsce w grupie dzieci starszych

  • nasi uczniowie odnieśli sukcesy w Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie ... Gmina Łącko w obiektywie" zorganizowanym przez GOK w Łącku /kat. dzieci do lat 13/: MARCIN ŁAŻEŃSKI (kl. V) zajął II miejsce za zdjęcie "Lipa nocą", natomiast JOANNA CYCOŃ (kl. IV), PIOTR ŁAŻEŃSKI (kl. III) i SEBASTIAN SZABLA (kl. III) zostali wyróżnieni.


W roku szkolnym 2012/ 2013
:

  • w Gminnym Konkursie Palm i Pisanek Wielkanocnych zorganizowanym przez GOK w Łącku JOANNA BŁASZCZYK (kl. II) została wyróżniona w w kategorii palmy, natomiast JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. III) - w kategorii pisanki

  • JUSTYNA BOCHNIARZ (kl. III) zdobyła III miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Młodych Instrumentalistów (w kat. I: kl. I-III SP) zorganizowanym przez GOK w Łącku

  • nasze wokalistki pięknie zaprezentowały się w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Wokalistów zorganizowanym przez GOK w Łącku: MONIKA BŁASZCZYK (kl. IV) zajęła III miejsce (w kat. I: do lat 10), ALEKSANDRA TOMCZYK (kl. V) została wyróżniona (w kat. II: 11-13 lat)

  • nasi uczniowie odnieśli ogromne sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych zorganizowanym przez GOK w Łącku - WIKTORIA KLAG (kl. IV) zdobyła I miejsce w kat. pająki, natomiast ANNA MIKULEC (kl. I) została wyróżniona w kat. stroiki

  • BARTOSZ MADZIAR (kl. III) zdobył I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kartek Świątecznych zorganizowanym przez SP w Zabrzeży dla uczniów klas I-III

  • TOMASZ DUDA (kl. I) został wyróżniony w Gminnym Konkursie Szopek Betlejemskich zorganizowanym przez ZSP w Kadczy i GOK w Łącku

  • w Gminnym Konkursie Fotograficznym zorganizowanym przez GOK w Łącku "Cudze chwalicie ... - Gmina Łącko w obiektywie" (w kat. dzieci do lat 13) PIOT ŁAŻEŃSKI (kl. II) zdobył I miejsce za zdjęcie "Lipa jesienią", natomiast ZUZANNA MATUSIEWICZ (kl. II) została wyróżniona

  • ogromny sukces - I miejsce w etapie lokalnym (Nowy Sącz) w kat. dzieci odniosła EMILIA GROMALA - uczennica klasy IV w Konkursie Plastycznym "Naukowiec XXI Wieku" zorganizowanym w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców.

GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!!










 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego