Relacje - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Idź do spisu treści

Menu główne:

Relacje

Konkursy wiedzy i artystyczne

Uwaga! Relacje z konkursów bibliotecznych i czytelniczych są w zakładce Biblioteka - Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla kl. III
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla kl. III

W środę i w czwartek 26 i 27 kwietnia 2017 r. odbyły się dwa gminne konkursy dla uczniów klas III ze szkół podstawowych z terenu gminy Łącko: Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "I Ty możesz zostać mistrzem ortografii" zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Szczereżu oraz Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki" zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Kiczni. Główne cele konkursów to: rozwijanie zainteresowań uczniów oraz stworzenie uczniom możliwości konfrontacji swoich umiejętności. W obu tych konkursach z powodzeniem reprezentowała nas Olga Stachoń. Nasza uczennica zajęła III miejsce w Konkursie Ortograficznym. Gratulacje!

2017-04-28

XXII Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków – Instrumentalistów


Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków - Instrumentalisów
, pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, organizowany jest przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu przy współudziale Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.
Uroczystego otwarcia przesłuchań konkursowych dokonał Krzysztof Szewczyk - dyrektor PMDK  wraz z Janem Gomółką – wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Nowosądeckiego oraz Ewą Zielińską – przewodnicząca Rady Miejskiej w Starym Sączu.Podczas dwóch dni - 27 i 28 marca 2017 r. zaprezentowało się aż 208 młodych muzyków. Grano na: flecie, klarnecie, saksofonie, fortepianie, akordeonie oraz na trąbce, puzonie, sakshornie, skrzypcach, gitarze i perkusji.Jurorami w tym roku byli: dr Katarzyna Vernet, dr Waldemar Groń oraz Bartłomiej Kraczyński, Renata Gierczyk, Zbigniew Kaczmarczyk, Jarosław Kuśnierz, Piotr Krzywdziński.
Naszą szkołę reprezentowali młodzi gitarzyści z klasy V: Kacper Hejmej i Tomek Duda. Chłopcy odnieśli ogromny sukces – Kacper zajął I miejsce, a Tomek – III miejsce. Gorąco gratulujemy!!!
21 kwietnia 2017 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu odbył się uroczysty Koncert Laureatów. Podczas koncertu zostały również wręczone nagrody dla finalistów konkursu.

Informacje o konkursie znajdują się na stronie organizatora
www.pmdkstarysacz.pl, a także w serwisach sądeczanin.info oraz starosądeckie.info - stąd pochodzą zdjęcia z konkursu na naszej stronie.

2017-04-22

KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE"

Przedszkole Niepubliczne "SMERFIKI" z Czerńca zorganizowało Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze jajko wielkanocne" dla dzieci w wieku przedszkolnym. Główne cele konkursu to rozwijanie kreatywnosci, wrażliwości estetycznej oraz zdolności plastycznych dzieci, propagowanie tradycji zwiazanej z tematyką Świąt Wielkanocnych oraz uczenie dzieci czerpania radości z efektów własnych działań twórczych. Prace - jajka wielkanocne wykonane dowolną techniką w formie przestrzennej - wykonane mogły być przy pomocy osoby dorosłej, ale brany był pod uwagę wkład pracy dziecka. Każda placówka mogła zgłosić najwyzej 3 prace - po jednej z trzech kategorii wiekowej: I - 2,5-3 lata, II - 4 lata, III - 5-6 lata. Nasi przedszkolacy odnieśli ogromne sukcesy w tym konkursie. W kategorii I: Lena Iwańska zajęła III miejsce, w kategorii II: Kacper Szabla został wyróżniony, zaś w kategorii III: Marcin Błaszczyk zajął III miejsce.  


2017-04-15

KONKURS PLASTYCZNY "WIOSNA, ACH TO TY"


Powitanie wiosny
Leci pliszka
spod kamyczka:
- Ja się macie dzieci!
Już przybyła
wiosna miła,
już słoneczko świeci!
/Maria Konopnicka/

Przyszła Wiosna. Aby ją przywitać, Samorządowe Przedszkole w Łącku zorganizowało Konkurs Plastyczny pn. "Wiosna, ach to Ty" dla dzieci przedszkolnych z gminy Łącko. Dzieci wykonywały prace techniką dowolną. Prace naszych przedszkolaków zostały wysoko ocenione: w grupie wiekowej 5-6 lat I miejsce zajęła Roksanka Plata i wyróżniona została Wiktoria Iskra, natomiast w grupie wiekowej 3-4 lata wyróżnieni zostali Piotruś Potoniec i Kacperek Szabla. Gratulacje!

2017-04-01

XV Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków Grających na Keyboardzie


W dniu 31 marca 2017r. odbył się XV Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków Grających na Keyboardzie pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu przy współudziale Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.
Przybyłych gości, uczestników konkursu i ich opiekunów przywitał Krzysztof Szewczyk – Dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, natomiast imprezę otworzyli Jan Gomółka – Wiceprzewodniczący Rady  Powiatu Nowosądeckiego oraz Ewa Zielińska – Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Stary Sącz. Zmagania oceniało Jury w składzie: Renata Gierczyk, Zbigniew Kaczmarczyk, Zbigniew Kogut i Piotr Krzywdziński.
Naszą szkołę pięknie reprezentowała Gabrysia Błaszczyk z klasy IV, która została wyróżniona.
Gratulujemy!

Informacje o konkursie znajdują się na stronie organizatora www.pmdkstarysacz.pl, a także w serwisie starosądeckie.info.

2017-04-01

Gminny Konkurs Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych


W dniu 15 marca 2017 r. odbył się Gminny Konkurs Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. Wzięło w nich udział 32. uczestników w czterech grupach wiekowych. Ich zadaniem było wygłoszenie wiersza, gadki bądź powiastki ludowej, której autorami są twórcy związani z łącką ziemią. Obok twórczości nieżyjących już Stanisława Klimka, czy też Stanisława Wąchały pojawiła się poezja współczesnych autorów - Bronka z Obidzy Kozieńskiego,  Franciszka Opyda oraz własne autorskie próby. Wszyscy uczestnicy prezentowali niezwykle wysoki poziom artystyczny, a piękno ich wypowiedzi podkreślały stroje i rekwizyty. Komisja konkursowa w składzie: Monika Kurzeja, Bernadetta Wąchała-Gawełek i Krzysztof Krzywdziński zwróciła uwagę na wysoki poziom konkursu, który udowadnia, że łącka kultura jest ciągle żywa, a dla młodego pokolenia staje się powodem do dumy ze swoich korzeni.  Nagrody dla najlepszych wręczali Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina i Dyrektor GOK Józef Strączek, którzy w swoich wypowiedziach podkreślali swoje zadowolenia z faktu, iż tak wielu młodych ludzi z wielkim zaangażowaniem kultywuje rodzime tradycje.
Naszą szkołę reprezentował Piotr Łażeński (kl. VI). Piotrek odniósł ogromny sukces – zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej (czyli w kat. II - kl. IV-VI). Jednocześnie został wytypowany do Konkursu Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków, Drużbów i Starostów Weselnych „Sabałowe Bajania” w Bukowinie Tatrzańskiej. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!


Informacje o konkursie znajdują się również na stronie GOK - www.gok.lacko.pl oraz gminy - www.lacko.pl (stąd zdjęcia na naszej stronie). Artykuł o konkursie znajduje się także w "Wiadomościach Łąckich" Nr 2/2017.

2017-03-16

XXII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów


W dniu 9 marca 2017 r. odbył się Wielki Finał XXII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu przy współudziale Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu. Uroczystego otwarcia przesłuchań konkursowych dokonał Kazimierz Gizicki – Zastępca Burmistrza Starego Sącza ponadto wśród zaproszonych gości znaleźli się: Ryszard Poradowski – Radny Powiatu Nowosądeckiego oraz Józef Strączek – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łącku.
Do Finału zakwalifikowało się 70 osób wyłonionych spośród ponad 200 uczestników eliminacji. Jury w składzie: Izabela Mytnik, Maciej Nieć, Renata Gierczyk i Jarosław Kuśnierz.
Naszą szkołę i gminę w I kategorii wiekowej z powodzeniem reprezentowała Dominika Podobińska (z klasy III), zajmując III miejsce. Gorące gratulacje!!!


Informacje o konkursie znajdują się na stronie organizatora www.pmdkstarysacz.pl oraz www.facebook.com/Powiatowy-Młodzieżowy-Dom-Kultury-w-Starym-Sączu - stąd zdjęcia z konkursu na naszej stronie.

2017-03-10

XVIII Międzyszkolny Konkurs Młodych Wokalistów oraz eliminacje rejonowe do XXII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów


20 lutego 2017 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Łącku odbył się już po raz osiemnasty Międzyszkolny Konkurs Młodych Wokalistów, który stanowił jednocześnie eliminacje do Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu i Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. W konkursie tym, w czterech kategoriach wiekowych wystartowało ponad 50 uczestników.
Naszą szkołę reprezentowała w kat. I do lat 9 Dominika Podobińska, która odniosła ogromny sukces zajmując I miejsce i kwalifikując się do finału powiatowego, który odbędzie się
9 marca 2017 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.

2017-02-25

"Piękne czytanie polskich legend"

Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zagorzynie. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z gminy Łącko. Konkurs odbył się 23 lutego 2017 r. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Zagorzynie. Każda szkoła mogła zgłosić maksymalnie 2 uczniów. Naszą szkołę pięknie reprezentowali uczniowie klasy III Wiktor Klag (który zajął II miejsce) i Olga Stachoń. Serdecznie gratulujemy!
Konkurs polegał na tym, że uczestnik czytał wybraną polską legendę. Czas prezentacji nie mógł przekroczyć 5 min. Prezentowane utwory oceniane były przez komisję konkursową według następujacych kryteriów:
- stopień opanowania tekstu,
- poprawne i płynne czytanie,
- zgodność doboru repertuaru z tematyką konkursu,
- użycie środków ekspresji i interpretacji tekstu,
- ogólne wrażenia estetyczne.
Cele konkursu to przede wszystkim: rozwijanie zdolności czytania, wspieranie uzdolnień, rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci.

2017-02-25

Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki - Beskidy Zachodnie

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Obidzy.
Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z gminy Łącko.
Główne cele tego konkursu to: budzenie wrażliwości na piękno Beskidów Zachodnich, propagowanie aktywnego wypoczynku w górach, promowanie dokonań Patrona Szkoły - prof. Kazimierza Sosnowskiego oraz rozwijanie umiejętności polonistycznych i plastycznych.
Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach:
- klasy I-III - konkurs na pracę plastyczną wykonaną pastelami lub farbami w formacie A3
- klasy IV-VI - konkurs na opowiadanie napisane pismem ręcznym na papierze kancelaryjnym.
Prace w obydwu kategoriach powinny być inspirowane wędrówką po Beskidach.
Każda szkoła mogła przesłać jedną pracę plastyczną i jedno opowiadanie. Naszą szkołę reprezentowała praca plastyczna Julitki Iwańskiej z klasy III oraz praca literacka Tomka Dudy z klasy V. Prace te zostały wysoko ocenione: Tomek zajął II miejsce, natomiast Julitka została wyróżniona. Gratulujemy!

2017-02-16

Międzyszkolny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych

Konkurs, jak co roku, zorganizował GOK w Łącku. Skierowany był on do uczniów szkół z gminy Łącko. Przebiegał w trzech kategoriach: kategoria I - podłaźniczka, kategoria II - pająk świąteczny, kategoria III - stroik świąteczny. Technika wykonania prac była dowolna, nawiązująca do tradycji regionu. Cele konkursu to przede wszystkim podtrzymanie rodzimej tradycji w zakresie ozdabiania domostw w okresie bożonarodzeniowym, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni oraz doskonalenie sprawności manualnej, a także stworzenie uczniom możliwości konfrontacji własnych umiejętności z umiejętnościami innych.

Szkoły do 22 grudnia 2016 r. dostarczyć mogły do organizatora po jednej pracy z każdej kategorii. I z naszej szkoły zgłoszone zostały do etapu gminnego prace.
Stroik wykonany przez Patryka Lasyka z klasy IV został wyróżniony. Gratulujemy!

2016-12-27


NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA


Konkurs odbył się 16 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Zabrzeży. Adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych z Gminy Łącko. Uczestnicy wykonywali prace indywidualne w formacie A5 wyklejanką (kulki bibułkowe).
Najważniejsze cele tego konkursu to:
- rozwijanie twórczości plastycznej oraz aktywności twórczej dzieci
- rozbudzanie zainteresowania dzieci tematyką związaną ze Świętami Bożego Narodzenia
- wymiana doświadczeń artystycznych.

Do konkursu mógł przystąpić jeden reprezentant każdej szkoły. Konkurs na najładniejszą kartkę w naszej szkole wygrała Julitka Iwańska z klasy III i to ona reprezentowała naszą szkołę w etapie gminnym, w którym zdobyła również I miejsce! GRATULUJEMY!!!


2016-12-27

GMINNY KONKURS NA „ŚWIĄTECZNY STROIK BOŻONARODZENIOWY”
dla przedszkoli


Przedszkole Samorządowe w Jazowsku zorganizowało Gminny Konkurs na "Świąteczny Stroik Bożonarodzeniowy" dla przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. Prace należało składać do 12 grudnia 2016 r. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 15 grudnia 2016 r.

Cele konkursu to przede wszystkim:
-  Rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej dzieci.
-  Propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia.
-  Stworzenie okazji do wymiany wiedzy i doświadczenia na temat zwyczaju własnoręcznego wykonywania stroików bożonarodzeniowych.

Powołana komisja konkursowa dokonała oceny stroików z podziałem na kategorie wiekowe (dzieci 3-4 letnie oraz dzieci 5-6 letnie) według kryteriów:
• oryginalność kompozycji,
• estetyka wykonania,
• wykorzystanie materiałów naturalnych,
• wkład pracy,
• samodzielność wykonania poszczególnych elementów kompozycji przez dziecko (prace mogły być wykonywane z pomocą osoby dorosłej, ale musiał być dostrzegany również wkład pracy dziecka).

Każde przedszkole mogło zgłosić maksymalnie 2 prace. Nasze przedszkole również wzięło udział w tym konkursie, reprezentowały nas prace wykonane przez Piotrusia Potońca (dzieci mlodsze) i Roksankę Plata (dzieci starsze). Nasi przedszkolacy odnieśli ogromne sukcesy - Piotruś zajął II miejsce, natomiast Roksanka - III miejsce. GRATULACJE !!!

2016-12-17

Ogólnopolski Konkurs 2. TRIATHLON MATEMATYCZNY


Odbył się "2. TRIATHLON MATEMATYCZNY" dla uczniów szkół podstawowych od klasy I do VI. Od 27 listopada do 17 grudnia: przez 3 tygodnie, co niedzielę na stronie internetowej konkursu http://triathlon.matzoo.pl publikowane były zadania do rozwiązania przez uczestników.

Przedsięwzięcie miało na celu wspomaganie rozwoju intelektualnego dzieci oraz upowszechnianie nauki przez zabawę. Ponadto poprzez różnorodność zadań konkursowych (np. sprawność rachunkowa, rozwiązywanie zadań tekstowych, rozwiązywanie krzyżówek, rozwiązywanie zadań graficznych), projekt miał na celu zwrócić uczniom uwagę, jak w wielu różnych dziedzinach spotykamy się z matematyką i jak ważne jest rozwijanie wszystkich związanych z nią umiejętności.

Wśród uczniów, którzy prawidłowo rozwiązali wszystkie konkurencj
e organizatorzy rozlosują nagrody.

2016-12-18

Gminny Konkurs Fotograficzny "Cudze chwalicie... - Gmina Łącko w obiektywie"

Rozstrzygnięty został już Gminny Konkurs Fotograficzny "Cudze chwalicie ... - Gmina Łącko w obiektywie", zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. Przedmiotem tego konkursu były zdjęcia dotyczące Gminy Łącko. Mogły to być fotografie szczególnych miejsc i obiektów lub ciekawych osób z terenu naszej gminy. W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów z naszej szkoły oraz jeden przedszkolak z naszego przedszkola. Walczyli oni w kategorii I - do klasy VI SP. W tej kategorii do organizatora wpłynęły aż 54 zdjęcia. Ogromny sukces odniósł Piotrek Łażeński z kl. VI, zajmując II miejsce za zdjęcie "Sanktuarium w Czarnym Potoku jesienią". GRATULACJE!
Konkurs z pewnością przysłużył się do odkrywania przez uczestników piękna naszej łąckiej ziemi.

2016-12-08

III Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko
"Gmina Łącko - poznajmy ją bliżej"

MOTTO: "Aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć skąd się wyszło"

Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko odbył się 1 grudnia 2016 r. Konkurs ten zorganizowała Szkoła Podstawowa w Maszkowicach. Patronat nad konkursem sprawował Wójt Gminy Łącko. Cele konkursu były niezwykle istotne. Było to: promowanie wśród młodych mieszkańców wiedzy na temat gminy, w której mieszkają, przybliżenie uczniom dziedzictwa kulturowego regionu, popularyzowanie kultury regionalnej, rozwijanie zainteresowań regionem, jego historią i tradycją, kształtowanie poczucia wasnej tożsamości i postaw patriotycznych oraz wspieranie zdolności uczestników i rozwijanie ich zaintesowań.
Tematyka konkursu dotyczyła wielu aspektów Gminy Łącko - historia i walory przyrodnicze, położenie geograficzne, granice, obszar, ludność, podział terytorialny, działajace instytucje kulturalne, zespoły i kapele regionalne, twórcy ludowi, stałe imprezy kulturalne, zabytki architektury, strój i gwara górali łąckich, sport, rekreacja i turystyka, struktura samorządu terytorialnego.
Reprezentant naszej szkoły - Tomek Duda z klasy V zajął I miejsce, wykazując się ogromną wiedzą o naszej gminie. GRATULUJEMY!


2016-12-03

"Zdrowe odżywianie!
Podejmuję wyzwanie!"

Agencja Rynku Rolnego - Oddział Terenowy w Krakowie zaprosił dzieci ze szkół podstawowych z woj. małopolskiego do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem "Zdrowe odżywianie! Podejmuję wyzwanie!". Każda szkoła mogła wysłać jedną pracę konkursową - zdjęcie lub film, wyłonioną w etapie szkolnym. Naszą szkołę reprezentowało zdjęcie wykonane przez Anię Mikulec z klasy V.

Więcej informacjo i konkursie dostępne jest na stronie www.arr.gov.pl.


2016-12-01


II Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej


We wtorek 8 listopada 2016 r. odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej "Póki Polska żyje w nas ...". Konkurs ten został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. Główne cele tego konkursu to krzewienie wśród młodych ludzi patriotyzmu, pogłębianie znajomości polskiej historii i kultury oraz doskonalenie umiejetnosci artystycznych.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali - w kategorii klas I-III: Dominika Podobińska i Staś Mikulec z klasy III oraz Grześ Aleksander z klasy II, natomiast w kategorii klas IV-VI: Karolinka Wierzycka i Karol Piksa z klasy IV.
Ogromny sukces odniosła Dominika Podobińska, zajmując I miejsce.
Serdecznie GRATULUJEMY!!!

W czwartek 10 listopada 2016 r. nasi młodzi wykonawcy uświetnili swoim występem szkolną uroczystość z okazji Święta Niepodległości - zdjęcia w zakładce Uroczystości. Dominiczka występowała ponadto podczas Gminnych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości.


2016-11-11

"Bezpieczeństwo ruchu drogowego"

W środę 8 listopada 2016 r. podsumowaliśmy szkolną akcję "Odblaskowa Szkoła", która koordynowała pani Jadwiga Zaremba.

Nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu komputerowego nt. "Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego", który odbywał się w trzech kategoriach - kl. I-II, kl. III-IV oraz kl. V-VI. Uczniowie klas I-IV wykonywali obrazek w programie Paint, natomiast uczniowie klas V-VI - prezentacje w programie PowerPoint. Konkurs ten zorganizowała pani Ewa Aleksander-Obrzut.

Oto wyniki konkursu:
kategoria: kl. I-II
I miejsce - Grzegorz Aleksander - kl. II
II miejsce - Patryk Bochniarz i Jakub Potoniec - kl. II
III miejsce - Julia Mikulec - kl. I

kategoria: kl. III-IV
I miejsce - Magdalena Piksa - kl. IV
II miejsce - Jakub Mikulec i Jakub Zagórowski - kl. III
III miejsce - Artur Błaszczyk - kl. III
szczególne wyróżnienie - Szymon Bochniarz - kl. III

kategoria: kl. V-VI
I miejsce - Joanna Błaszczyk - kl. VI
II miejsce - Zuzanna Matusiewicz - kl. VI
III miejsce - Tomasz Duda - kl. V.Zorganizowany został również konkurs wiedzy o ruchu drogowym. Konkurs ten odbył się w dwóch kategoriach: kl. I-III oraz kl. IV-VI. Rozgrywki przeprowadziły panie: Jadwiga Zaremba oraz Karolina Majerska.

Oto wyniki konkursu:
kategoria: kl. I-II
I
I miejsce -
Artur Błaszczyk i Stanisław Mikulec - kl. III
II miejsce - Patry
cja Błaszczyk i Gabriela Stachoń - kl. I
III miejsce -
Patryk Bochniarz i Ewelina Faron - kl. II

kategoria: kl. IV-VI
I miejsce -
Piotr Łażeński i Sebastian Szabla - kl. VI
II miejsce -
Kacper Hejmej i Albert Tatara - kl. V
III miejsce -
Gabriela Błaszczyk i Karol Piksa - kl. IV.


Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz odblaski od PZU.

2016-10-10 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego