- Zespół Szkolno-Przedszkolny

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zdalne nauczanie

List Pani Dyrektor z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie i Przedszkolaczki!


Dzisiaj kończymy Rok Szkolny 2019/2020. Ten rok obecnie kojarzy się nam z kształceniem na odległość. Jednakże nie zapominajmy o sześciu miesiącach wspaniałej tradycyjnej nauki w szkole. Pierwsze półrocze obfitowało w wiele ciekawych wydarzeń, sukcesów, radości, a problemy i trudności pokonywaliśmy wspólnie.

Przejście na system zdalnego nauczania było dla nas wielkim wyzwaniem. Możemy być z siebie dumni, ponieważ bardzo dobrze poradziliśmy sobie z nowymi metodami i technikami kształcenia na odległość. Możliwe to było dzięki sprawnej organizacji pracy, dobremu przepływowi informacji, kreatywności i zaangażowaniu nauczycieli, opanowaniu przez uczniów nowego sposobu uczenia się i odpowiedzialności za własną edukację. Nie do przecenienia była otwartość na nową szkolną rzeczywistość, a także pomoc i wsparcie Rodziców.


Drodzy
Uczniowie! Gratuluję Wam wysokich wyników w nauce i zachowaniu, które uzyskaliście na koniec roku szkolnego. Wielu z Was zostało wyróżnionych i nagrodzonych, ale wszystkim należą się wielkie brawa. Dziękuję Wam za każdy uśmiech, za każde dobre słowo i życzliwy gest, którymi obdarzaliście mnie w ciągu całego roku szkolnego. Są to najcenniejsze dary, jakie może otrzymać nauczyciel, dyrektor.

Drogie Przedszkolaczki! Jak miło i wesoło było przemierzyć z Wami ten rok szkolny. Wasza otwartość i codzienna radość dodawała nam siły i napawała optymizmem. I za to właśnie bardzo Wam dziękuję. Najstarsi z Was kończą edukację przedszkolną. Przyszedł już na to czas, ponieważ jesteście gotowi do rozpoczęcia nauki w szkole. Gratuluję Wam wysokich osiągnięć, z którymi kończycie „zerówkę”. A po wakacjach czekam na Was w szkole, by razem z Wami ruszyć w dalszą drogą.

Drodzy Ósmoklasiści! Praca z Wami przez wszystkie lata nauki była dla nas nauczycieli prawdziwą przyjemnością i radością. Dawaliście nam wiele powodów do dumy, stanowiliście wspaniały przykład wzorowej postawy i zachowania dla młodszych i starszych kolegów. Dziękuję Wam za to wszystko. Ruszacie w dalszą drogę, świat czeka na Was. Chociaż dzisiaj trudno się z Wami rozstać rozumiem, że już pora, abyście rozwinęli skrzydła i wznieśli się wyżej. Zmierzacie ku dorosłości. Przed Wami wiele nowych wyzwań i decyzji. Życzę Wam, abyście mądrze pokierowali swoją dalszą edukacją. Niech poprowadzi Was do sukcesów i spełnienia planów zawodowych oraz osobistych. Pamiętajcie przy tym, żebyście przede wszystkim byli dobrymi i życzliwymi ludźmi. Pamiętajcie o wartościach, które wynosicie z naszej szkoły i z Waszych rodzin. To będzie do Was wracało i uczyni Was szczęśliwymi.

Przed nami oczekiwany czas letniego wypoczynku. Pomimo, że tegoroczne wakacje pod wieloma względami mogą różnic się od dotychczasowych, życzę wszystkim spokojnego i radosnego, a przede wszystkim bezpiecznego wytchnienia od codziennych szkolnych obowiązków. Niech te wakacje przyniosą nam energię, optymizm i inspirację do pracy w nowym roku szkolnym.  


Z serdecznymi pozdrowieniami

Halina Setlak
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Czarnym Potoku


 

Organizacja Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020


Uczniowie będą odbierać świadectwa klasami w poniżej ustalonych godzinach:
Klasa VIII – godz. 9.30
Klasa I – godz. 10.00
Klasa II – godz. 10.30
Klasa III – godz. 11.00
Klasa IV – godz. 11.30
Klasa V – godz. 12.00
Klasa VI – godz. 12.30
Klasa VII – godz. 13.15

Podczas odbierania świadectw obowiązywać będą następujące zasady:
1. Rodzice dopilnują, aby uczniowie przyszli do szkoły dokładnie o wyznaczonej godzinie.
2. Świadectwa i nagrody będą odbierane w sali gimnastycznej, gdzie obecny będzie wychowawca i dyrektor.
3. Uczniowie zobowiązani są do zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa, które zamieszczone są na stronie internetowej Zespołu.
4. Uczniowie wchodzą do szkoły w maseczkach wejściem do suteryn, dezynfekują ręce, nie zmieniają obuwia i kierują się wprost do sali  gimnastycznej, gdzie przed wejściem będzie czekać wychowawca. Przypominam o zachowaniu min. 1,5 m. odległości społecznej.
5. Uczniowie stosują się do poleceń wychowawcy w zakresie zachowania bezpieczeństwa.
6. Po rozdaniu świadectw uczniowie pod opieką wychowawcy udają się do klas w celu zabrania swoich osobistych rzeczy oraz do szatni w celu zabrania odzieży i obuwia.
7. Uczniowie różnych klas nie kontaktują się ze sobą.
8. Rodzice nie mogą wchodzić na teren szkoły. W wyjątkowych przypadkach dopuszcza się obecność rodzica w szkole w celu kontaktu z wychowawcą i dyrektorem.
9. Uczniowie po otrzymaniu świadectwa oraz zabraniu swoich rzeczy wychodzą do domów.Z poważaniem
Halina Setlak
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Czarnym Potoku.

Harmonogram zwrotu podręczników:


klasa I - 22.06 (poniedziałek) godz.11.00-11.30
klasa II- 22.06 (poniedziałek) godz.11.30-12.00
klasa III - 22.06 (poniedziałek) godz.12.00-12.30
klasa IV - 22.06 ( poniedziałek) godz. 12.30-13.00
klasa V - 24.06 (środa) godz. 9.00-10.00
klasa VI - 24.06 (środa) godz. 10.00- 11.00
klasa VII/VIII - 24.06 (środa) godz. 11.00-12.00

Pamiętajmy  o zachowaniu procedur bezpieczeństwa ze względu na COVID-19.
Podręczniki należy spakować do reklamówki wraz z karteczką z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz kontaktem do rodzica.Organizacja pracy szkoły od 8 czerwca do końca roku szkolnego

Życzenia z okazji DNIA DZIECKA


KOCHANI UCZNIOWIE I PRZEDSZKOLAKI!

Z okazji DNIA DZIECKA życzę Wam uśmiechu od ucha do ucha, wspaniałych przyjaciół, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy i wesołych przygód.

Ten trudny dzisiejszy czas pokazuje nam, jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni, jak dużo dla siebie znaczycie. Dlatego życzę Wam, abyście już nigdy nie musieli doświadczać takich chwil.


Żyjcie tak, aby każdy dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię z uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i mądrości. Żyjcie najpiękniej jak umiecie!!!


               Halina Setlak
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
           w Czarnym PotokuWITAM, PRZEDSTAWIAM KOLEJNE WAŻNE INFORMACJE - 2020-05-29


WITAM, PRZEDSTAWIAM WAŻNE INFORMACJE - 2020-05-23


WITAM, PRZEDSTAWIAM WAŻNE INFORMACJE - 2020-05-20


PRZEDSTAWIAM ZASADY ORGANIZACJI OPIEKI I NAUKI DLA KLAS I-III - z dn. 2020-05-19

WITAM SERDECZNIE, PRZEDSTAWIAM KALENDARZ ZMIAN W SZKOŁACH I PLACÓWKACH DO WAKACJI - 2020-05-14

Ważne informacje od Pani Dyrektor dla Rodziców i Uczniów
z dnia 2020-04-24

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych


Szanowni Rodzice i Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Państwu oraz Wam Uczniowie i Przedszkolaczki, aby te Święta upłynęły wszystkim w zdrowiu i radości, w poczuciu bezpieczeństwa i pogody ducha, w otoczeniu głębokiej wiary, ciepła rodzinnego i wzajemnej miłości oraz nadziei na lepsze Jutro.  

Łącząc serdeczne pozdrowienia, dyrektor Halina Setlak

2020-04-08

LIST DO UCZNIÓW OD PANI DYREKTOR z dnia 2020-03-24

LIST DO UCZNIÓW OD PANI DYREKTOR z dnia 2020-03-23

LIST DO ÓSMOKLASISTÓW OD PANI DYREKTOR z dnia 2020-03-23


Drodzy ósmoklasiści! Witajcie!

Jesteście w najtrudniejszej sytuacji, bo jak wiecie, na razie termin Waszego egzaminu nie ulega zmianie. Stąd obecnie najważniejsze, abyście przygotowywali się do tego egzaminu.

Was również obowiązują zasady organizacyjne naszej zdalnej szkoły. Pracujcie w tym systemie, ale na miarę możliwości. Jesteście bardzo zdolni i poradzicie sobie. Jednocześnie zapewniam Was, że ja i wszyscy nauczyciele będziemy dla Was wyrozumiali, wiemy bowiem, że Wam jest najtrudniej. Pamiętajcie przy tym, że obecnie język polski, matematyka i język angielski są dla Was wiodącymi przedmiotami. Pracujcie w tym przypadku szczególnie ściśle pod kierunkiem nauczycieli. Róbcie swoje, zachowajcie spokój i nie martwcie się. Wszyscy uczniowie klasy ósmej w całej Polsce są w takiej samej sytuacji, a więc wszędzie wyniki będą stosowne do warunków, jakie teraz mamy.

Głowa do góry! Trzymam kciuki za Wami! Serdecznie Was pozdrawiam!


Dyrektor Halina SetlakLIST DO UCZNIÓW OD PANI DYREKTOR z dnia 2020-03-19


Drodzy Uczniowie.
W związku z organizacją zdalnego nauczania, zachęcam Was do korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje w zakładce „Zbuduj zdolną klasę” oraz na stronie epodreczniki.pl.
Bardzo Was proszę o systematyczną współpracę z nauczycielami, którzy prowadzą dla Was zdalne nauczanie. Proponuję, abyście w domu uczyli się zgodnie z naszym podziałem godzin. To ułatwi Wam samodzielną pracę. Wspólnie uczymy się tej nowej formy nauczania, a więc bądźcie aktywni, cierpliwi i wytrwali.
Poradzimy sobie. Kto, jak nie My. Codziennie jestem myślami z Wami. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Serdecznie Was pozdrawiam.

Dyrektor Halina Setlak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego